ZMĚNA*1: Struktura svého času.
 (Tam, kde čas pyne pomalu.)

Abych byla produktivní déle než jeden den v měsíci, uvědomila jsem si, že je potřeba si strukturovat čas. Strukturovat si ho tak, abych měla čas i na válení se u seriálu. Podle mě je důležité vyvažovat své úsilí s našimi hlavními motivy - ležet jen v posteli a nic nedělat. To z nás dělá produktivní. To, že nasloucháme svým potřebám. Mezi ně nemusí nutně patřit jen otřelé fráze jako jdi cvičit, jez zdravou stravu, ale naše potřeby mohou být i jdi si lehnout a nic nedělej.

Na konci týdne si vždy udělám čas na to si sepsat úkoly, které je potřeba v tom dalším týdnu udělat.Nejprve si úkoly sepíšu všechny pod sebe. Přesunu se k diáři a úkoly si přerozdělím do nadcházejícího týdne. Vždy myslím na to, kdy jsem já nejvíc produktivní. U mě je to spíš dopoledne a pak ještě po čtvrté hodině odpoledne. Tam jsi dám ty důležité úkoly. V ostatních časech ty, které jsou jednoduché nebo nemusí být hotové tento týden. 
      
Hlavním principem pro stukturu času je si určit priority. Já si určuji priority každý týden. Osvědčilo se mi, že nejslepší je si určit 3 priority na jeden týden, které budou určovat, co je pro mě důležité. 
     
No a poslední část struktury času je odměna. Odměňuju se každý den, klidně i za každý úkol, když to uznám za vhodné. Odměna mě nejen motivuje, ale ten pocit po dokončení všech úkolů je prostě...fajn!


Pro lepší představu jsem připravila pdf dokument, který si můžete stáhnout a vyplnit !Komentáře